Hakkımızda

       

 

HSC olarak, 32 yıllık üretim tecrübemizle, kalite ve güvenliği ön planda tutarak; Sera İlaçlama makinaları, ULV - sisleme ilaçlama cihazları, açık alan serinletme ve kapalı alan nemlendirme sistemleri üretimini gerçekleştirmekteyiz.

 

Ürünlerimizde her zaman için yüksek stadart, kalite ve en ileri teknolojileri kullanarak uygulamayı ilke edindik. Bu özelliklerin yanı sıra üretimde etkinlik ve sürekli AR-GE çalışmalarımız sayesinde yüksek verimlilik elde etmiş olduk.

 

Sürekli kendini yenilemeyi ilke edinmiş dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, pazarda yüksek kalite ve ileri teknolojik özelliklere sahip ürünlerini, uygun fiyatlardan sunma becerisi ile pazardaki konumunu sağlamlaştırmıştır.

 

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satış görevlilerimiz siz değerli müşterilerimizi aydınlatmaktan mutluluk duyacaklardır...

keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara ankara tercüme fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri turizm web sitesi kars turları karadeniz turları olympos turları ankara çıkışlı turlar